Manşet

15 Temmuz 2008 Salı

itinayla göz yaşartıcı bomba hazırlanır

“İtinayla göz yaşartıcı bomba hazırlanır” başlıklı ilanı gördüğümde onun vermiş olduğunu anlamam için kahin olmama gerek yoktu.
pili bitmiş el feneri gibi hissediyodum kendimi.ve karanlık gözlerimi alıyodu.
ay ışığında da kullanılabilen güneş gözlükleri icat etmek isterdim hep.fırsat önümdeydi.
O gözyaşartıcı bombaları hazırlayıp her uygun denekte deneyecekti ömrünün kalanında.
bense en inandırıcı reklam olan ‘ben de kullandım’ la karşılarında hiç ummadıkları anda beliriverecek ve ayışığında kullanmaya elverişli güneş gözlüklerini pazarlayacaktım.
pazarlamak dedimse para karşılığı sanmayın sakın! cümle karşılığı sunacaktım pazara.pazara.”pazara pikniğe gidelim” son bombasıydı.pazara pikniğe gidecektik.o Pazar hiç gelmedi.gelmeyecekti de.o bunu hiç bilmeyecek,umursar gibi yapıp önemsemeyecek,avazı çıktığı kadar baırsa da aldırış etmeyecekti.anlayış göstermeyecektim bense.ay ışığında bile kullanılan güneş gözlükleri tasarlayacaktım habire.gözlerimi bir daha kimse görmesin diye.
çünkü karanlık gözlerimi çok fena alıyor.öyle alıyor ki.bırakmıyor bi daha..

Herkese göster : Tweet This ! Share On Facebook ! Share On Google Plus ! Add To Del.icio.us ! Share On Digg ! Share On Reddit ! Share On LinkedIn ! Pin It ! Post To Blogger ! Share On StumbleUpon ! Share On Friend Feed ! Share On MySpace ! Share On Yahoo Buzz ! Get These Share Buttons ! Google Bookmark ! Create PDF And Print Friendly ! Blog Feed !

0 yorum: on "itinayla göz yaşartıcı bomba hazırlanır"

Yorum Gönderme